buy medication online
 
Wielkie Odkrywanie Podlaskiego. Zgłoś swoją perłę - nagrody czekają Drukuj
17.06.2011.

 Wielkie Odkrywanie Podlaskiego. Zgłoś swoją perłę - nagrody czekają

 
Zapraszamy na Wielkie Odkrywanie Województwa Podlaskiego i głosowanie na największe atrakcje i najciekawsze oferty turystyczne regionu, aż w czterech kategoriach. Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone.

Takiego wymiaru Perły w Koronie jeszcze nie miały. Od Pereł w Koronie, wakacyjnej akcji zainicjowanej przez portal naszemiasto.pl przed dwoma laty, przechodzimy do akcji Wielkie Odkrywanie Podlaskiego, którą patronują Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna i Polska Organizacja Turystyczna.

„Wielkie Odkrywanie...” oznacza poszerzenie perłowej formuły. Podobnie jak w latach ubiegłych, kiedy wybierano perły architektury i niezwykłe budowle (2009 r.) oraz największe atrakcje regionu (2010 r.), trwać będzie głosowanie na dziesięć Pereł w Koronie, tym razem w kategorii „turystyka wodna”. Ponadto głosy Internautów będą ważyły o losach zwycięstwa w kategoriach: „miejscowość (gmina) z pomysłem na turystykę”, „największe wydarzenie” oraz „atrakcja turystyczna regionu”.

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna wspólnie z portalem naszemiasto.pl przygotowała listę kandydatur w kategorii „turystyka wodna”. Są to propozycje dotyczące zarówno miejsca, jak i sposoby na aktywne spędzanie czasu na wodzie lub nad wodą, a także infrastruktura ułatwiająca życie miłośnikom wypoczynku nad akwenami, np. przystań żeglarska, wyciąg nart wodnych czy szlak kajakowy.

Od 13 do 27 czerwca trwa przyjmowanie propozycji, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się wśród kandydatów na regionalne Perły w Koronie. Za najciekawsze zgłoszenia w kategorii „turystyka wodna” będą nagrody - dla autora propozycji oraz zgłoszonej perełki, uhonorowanej miejscem na liście do głosowania. Oprócz przewodników i albumów od wydawnictwa Demart i PROT przygotowano nagrodę niespodziankę dla miłośników podróżowania.

Do 27 czerwca przyjmowane są również zgłoszenia w kategoriach: „miejscowość”, „wydarzenie” i „atrakcja turystyczna”. Nad wszystkimi propozycjami pochyli się kapituła złożona z przedstawicieli mediów i organizacji turystycznych – w każdej z trzech kategorii do etapu głosowania przechodzi po 10 zgłoszeń.

Głosowanie internetowe na 10 największych atrakcji wodnych, a także na kandydatów w trzech pozostałych kategoriach, ruszy w serwisie naszemiasto.pl w pierwszych dniach lipca i trwać będzie do końca wakacji. Wyborom towarzyszy konkurs czytelniczy z nagrodami za najciekawsze opinie o kandydujących perełkach. Równolegle głosować będzie można z pomocą SMS-ów. Już dziś zapraszamy do wakacyjnej zabawy.

Więcej informacji na www.bialystok.naszemiasto.pl

                                         

Sylwia Grudzińska
Specjalista ds. Turystyki i ISIT
Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna


   
Wielkie Odkrywanie Podlaskiego. Zgłoś swoją perłę - nagrody czekają 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl