buy medication online
 
Dzień Szkoły bez Przemocy Drukuj
16.06.2011.

"Dzień Szkoły bez Przemocy" to organizowane od czterech lat ogólnopolskie święto ludzi, którzy nie zgadzają się na przemoc i angażują się w budowanie szkoły jako miejsca przyjaznego dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

W tym roku Dzień Szkoły bez Przemocy zorganizowało ponad 2000 szkół. W tym gronie znalazło się także Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu, które po raz drugi zorganizowało Marsz „Szkoły Bez Przemocy”. Uczestnicy ciechanowieckiego Marszu pokonali trasę od budynku gimnazjum do centrum miasta, skandowali hasła i nieśli transparenty „Szkoły Bez Przemocy”.

Program społeczny ,,Szkoła bez przemocy" prowadzi Fundacja Orange oraz grupy wydawnicze – Media Regionalne, Polskapresse oraz Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Patronat nad Programem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Program ma na celu przeciwdziałanie przemocy w polskich szkołach przez zwiększenie świadomości problemu, zmianę postaw wobec przemocy, a także dostarczenie szkołom konkretnego wsparcia i narzędzi, które skutecznie i systemowo zwalczałyby to zjawisko.
          
Dzień Szkoły bez Przemocy 

Dzień Szkoły bez Przemocy

Dzień Szkoły bez Przemocy

Dzień Szkoły bez Przemocy

fot. S. Kubaczyk, Z. Poniatowski MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl