buy medication online
 
Czwarty Festyn Rodzin w Łempicach Drukuj
10.06.2011.

 Czwarty Festyn Rodzin w Łempicach

fot. Szkoła Podstawowa
w Łempicach

Przy Szkole Podstawowej w Łempicach po raz kolejny odbył się Festyn Rodzin, który w tym roku połączył święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Imprezę prowadził animator z Zielonej Szkoły w Supraślu.

Towarzyszył mu klaun, który zachęcał do zabawy, gier i konkursów. Wiele sił trzeba było, by zwyciężyć w przeciąganiu liny,  by odgadnąć tytuły bajek i seriali. Zręczności wymagał udział w zabawie „Marynarz i morze”, odbyły się również grupowe tańce i wiele innych konkurencji, za udział w których uczestnicy otrzymywali upominki.

Dla najmłodszych zaś dużo radości sprawiło uczestniczenie w malowaniu twarzy. Na roześmianych policzkach pojawiały się kolorowe motyle, serca, kwiaty a nawet czaszki pirata. Rodzice kontra starsi uczniowie rozegrali mecz piłki siatkowej i nożnej. Trwała nie tylko wyczerpująca, ale również zacięta walka o zwycięstwo.

Atrakcją okazała się zjeżdżalnia – dmuchany zamek oraz trampolina, tam dzieci sprawdzały swoją odwagę oraz kondycję. Dla uczestników imprezy przygotowano poczęstunek: zimne napoje, kawę, herbatę, słodycze i ciasto. Nie zabrakło również przyniesionych przez rodziców bardziej sytych potraw: bigosu i baby ziemniaczanej. Pieczone były na gorąco gofry z dodatkiem dżemu truskawkowego. 

Głównym punktem programu był montaż słowno-muzyczny przygotowany przez przedszkolaków oraz uczniów klas 0-III. Uczniowie podziękowali Rodzicom za trud wkładany w ich wychowanie, wręczając im kolorowe laurki.

                                                                      

 Szkoła Podstawowa
w Łempicach

  

          Więcej zdjęć...
          
Czwarty Festyn Rodzin w Łempicach 

fot. Szkoła Podstawowa w Łempicach

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl