buy medication online
 
Gram mojej Mamie Drukuj
27.05.2011.

 Koncert na Dzień Matki

fot. Z. Poniatowski MPI

Uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej działającej przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu uhonorowali swoje Mamy koncertem z okazji Ich święta.

W czasie koncertu, wystąpiło dwudziestu trzech spośród dwudziestu dziewięciu tegorocznych uczniów Szkoły. Stopień trudności utworów prezentowanych przez młodych muzyków był zróżnicowany, bo występowali i ci, którzy dopiero rozpoczęli naukę, i ci uczący się już kolejny rok. Ale wszyscy zagrali przygotowane przez siebie utwory muzyki klasycznej i popularne melodie z wielkim zaangażowaniem, okazując w ten sposób wdzięczność, szacunek i miłość swoim Mamom.

Podczas koncertu gościnnie wystapił Arkadiusz Kawalec, muzyk od niedawna mieszkający w Nowodworach, który w latach 1975-2010 pracował jako kapelmistrz w cyrkach, które występowały m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Danii, Norwegii. Przez wiele lat był kapelmistrzem cyrku królewskiego w Szwecji. Dla przyjemności gra na akordeonie i nagrał już 3 płyty z wykonywaną na tym instrumencie muzyką krajów, w których bywał w czasie swoich podróży.

Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia istnieje przy COKiS od 2007 roku. Zajęcia w Szkole Muzycznej odbywają się codziennie, a prowadzą je Jacek Dudek i Mariusz Prusiński. Dzieci i młodzież uczą się grać na pianinie, keyboardzie, akordeonie, gitarze oraz na instrumentach dętych.

Cały czas trwają zapisy do Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia (najnowszy uczeń rozpoczął naukę w marcu tego roku). Zgłoszenia przyjmowane są w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu przy ul. 11 Listopada 5a.

Informacja w siedzibie COKiS lub pod numerem telefonu 509 153 742

          Więcej zdjęć...
          
Koncert na Dzień Matki 

fot. Z. Poniatowski MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl