buy medication online
 
Nagrody w Ogólnopolskim Konkursie "DIAPORAMA 2011" Drukuj
27.05.2011.
 
Młodzież Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie „DIAPORAMA 2011” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lublinie.

Konkurs był skierowany do uczniów klas gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie przez uczestnika jednej pracy. Pokaz powinien trwać od 3 do 5 minut. Na konkurs nadesłano 67 prac z 22 placówek oświatowych.

Diaporama jest efektem stworzonych przez ucznia zdjęć, które następnie należy połączyć w formę pokazu. Jest to forma wykorzystująca możliwości fotografii cyfrowej, obróbki zdjęć w celu przygotowania publikacji medialnej z zastosowaniem muzyki jako formy urozmaicającej przekaz wizualny.

Sukcesem uczniów Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu jest zdobycie II miejsca przez Aleksandrę Czapkowską z kl. III b oraz wyróżnienia przez Annę Tomczuk z kl. III e.

Celem konkursu jest wspieranie aktywności i inicjatyw młodzieży, umożliwienie tworzenia własnych form aktywności rozwijających zainteresowania, uzdolnienia i umiejętności. Rozwijanie talentu i twórczości młodzieży, poprzez wprowadzenie nowej formy polegającej na połączeniu przekazu medialnego i muzyki oraz poszerzenie wiedzy na temat fotografowania.

 
źródło: Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl