buy medication online
 
Wakacje z Wartościami 2011 Drukuj
19.05.2011.
 
Wakacje z Wartościami 2011 to tegoroczna propozycja: obozów, warsztatów, spływów kajakowych z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży, skierowana do młodzieży               w wieku od 10 do 25 lat. W ofercie zarówno obozy popularyzujące aktywny wypoczynek 
Wakacje z Wartościami 2011 to tegoroczna propozycja: obozów, warsztatów, spływów kajakowych z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży, skierowana do młodzieży w wieku od 10 do 25 lat.

W ofercie zarówno obozy popularyzujące aktywny wypoczynek „Wakacje w kajaku”, ,,Odkrywcy Podlasia” ,,Młodzi Mc Gyverzy”, ,,Multi- Sport” lub obóz pływacki     z podstawami pierwszej pomocy ,, Kraulem, Żabką czy Delfinem”, jak i warsztaty rozwijające pasje i zainteresowania młodzieży między innymi warsztaty Aktorsko-Teatralne ,,Do Kina czy do Teatru?’’, Obóz Plastyczny z Podstawami Rękodzieła Artystycznego ,,Obudź w sobie Artystę”.

Zachęcamy do udziału w popularnych i lubianych warsztatach z robotyki „Podróż do Krainy Robotów”, tańca „Poczuj rytm, Obudź zmysł, Oderwij się od Ziemi!” i muzyki „Kapela Marzeń”. Zapraszamy też na warsztaty „Fabryka Talentów”, podczas których nastąpi prawdziwa eksplozja zajęć: m.in. twórczego myślenia, DJ'skie, sportowe, plastyczne. Nowością w ofercie jest obóz „Fashion week” dla wszystkich, którzy interesują się tworzeniem biżuterii i światem mody oraz ,,English& fun” czyli warsztaty językowo – przyrodnicze, gdzie gwarantujemy kontakt z językiem angielskim podczas różnych form wypoczynku.

Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu Wakacje z wartościami to idealna i niedroga okazja do nawiązania nowych znajomości, wartościowego spędzenia czasu wolnego i odkrycia prawdziwej pasji. Promując twórczy wypoczynek, zachęcamy dzieci i młodzież do rozwijania własnych zdolności i poznawania świata. Na naszych obozach nie ma czasu na nudę – przekonaj się sam.

Wszystkich, którzy przerwę od nauki szkolnej chcą przeżyć w niezapomniany sposób, zapraszamy do zgłaszania się już dziś na stronie: www.wakacjeksm.pl/ e-mail: biuro@wakacjeksm.pl oraz pod nr tel. 257877411; 257872781

                                             

 Rafał Siwek

                                                        

 Prezes KSM Diecezji Drohiczyńskiej


Wakacje z Wartościami 2011
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl