buy medication online
 
Dotacje dla przedsiębiorców Drukuj
16.05.2011.

Dotacje dla przedsiębiorców


Zbliża się termin kolejnego naboru wniosków o dofinansowanie dla podlaskich przedsiębiorców. Jest to bardzo popularna forma pomocy, dająca duże szanse na rozwój i podniesienie konkurencyjności firm.

Każdy biznes potrzebuje wsparcia zewnętrznego, a oferta Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 stwarza duże możliwości pozyskiwania pożądanego kapitału. Wzrost zatrudnienia oraz inwestycje w innowacyjne rozwiązania dają wymierne korzyści nie tylko przedsiębiorcom, ale także całej lokalnej społeczności.

Biorąc pod uwagę, iż dotychczasowe zainteresowanie dotacjami miejscowych przedsiębiorców było niewielkie, również i liczba przyznanych grantów jest niesatysfakcjonująca, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem oraz Urząd Miejski w Ciechanowcu zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 24 maja 2011 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Ludowej 15 A.

Podczas spotkania pracownicy Instytucji Zarządzającej (Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego) poinformują jakie są możliwości i zasady ubiegania się o środki unijne.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 maja 2011 r. pod numerem telefonu (86) 275 24 17 w. 43.

Więcej informacji w zakresie RPOWP znajduje się na stronie www.efrr.wrotapodlasia.pl.

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl