buy medication online
 
XV Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim Drukuj
05.05.2011.

XV Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim 

 fot. Z. Poniatowski MPI

Mimo chłodu i deszczu, jakie zawitały do nas w pierwszych dniach maja, XV Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca zgromadziły na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego „Rogacz” 28 zawodników z Białej Podlaskiej, Białegostoku, Lublina, Łap, Łomży, Małkini, Nura, Ostrołęki, Siedlec, Warszawy, Wyszkowa i Ciechanowca.
 
O wyniku wieloboju decyduje suma zdobytych punktów we wszystkich rozegranych konkurencjach: 
- w śrucie: strzelanie do rzutków na kręgu myśliwskim i osi myśliwskiej (trap), strzelanie do rzutków na przelotach i do makiety zająca w przebiegu;
- w kuli: strzelanie do makiety dzika w przebiegu oraz do makiety rogacza i lisa.

W klasie mistrzowskiej Andrzej Burak powtórzył sukces z ubiegłego roku i z 472 punktami wygrał zawody. Maciej Puławski, choć wygrał rywalizację w śrucie (290 pkt.), w wieloboju zdobył o 1 punkt mniej i zajął drugie w miejsce.

W klasie powszechnej I miejsce zdobył Hubert Lubecki z 465 punktami. Natomiast rywalizację w kuli ponownie wygrał Paweł Turczyn, który poprawił swój ubiegłoroczny wynik zdobywając 194 punkty. W rywalizacji drużynowej I miejsce zajęli mysliwi z Nura, II miejsce zawodnicy z Warszawy a III z Małkini.

Zwycięzcom nagrody i dyplomy wręczyli burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko i prezes Koła Łowieckiego „Rogacz” Jan Netter.
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl