buy medication online
 
Ruszyły matury 2011 Drukuj
06.05.2011.

W środę i czwartek maturzyści w całej Polsce przystąpili do obowiązkowego egzaminu z języka polskiego i matematyki na poziomie podstawowym, a chętni także na poziomie rozszerzonym. Dziś maturzyści zdają egzamin z języka obcego nowożytnego (mogą wybrać spośród sześciu języków: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego). Maturzyści zmierzą się także z egzaminami nieobowiązkowymi, między innymi z takich przedmiotów jak: biologia, geografia, wiedza o społeczeństwie, historia, historia sztuki i historia muzyki, fizyka i astronomia.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu z maturalnymi zadaniami zmaga się 137 maturzystów z czterech klas Liceum Ogólnokształcącego, Technikum oraz Uzupełniającego Liceum dla Dorosłych.
   
Egzaminy pisemne potrwają do 24 maja, a egzaminy ustne przeprowadzane w szkołach według harmonogramów ustalonych przez przewodniczących szkolnych zespołów egzaminacyjnych zakończą się 27 maja. Wyniki maturzyści poznają 30 czerwca. 

Matura jest uznana za zdaną, kiedy uczeń otrzymał z każdego przedmiotu obowiązkowego minimum 30% z możliwych do uzyskania punktów. Osoba, która nie zdała tylko jednego przedmiotu ma możliwość przystąpić do egzaminu poprawkowego, który ma się odbyć 23 sierpnia. Jednak przyłapani na ściąganiu maturzyści mogą ponownie przystąpić do egzaminu dopiero za rok. Maturzyści chcący poprawić wyniki egzaminu lub zdać dodatkowe przedmioty będą mogli przystąpić do egzaminów w kolejnych sesjach egzaminacyjnych w ciągu pięciu lat.

Egzaminy Maturalne 2011

Egzaminy Maturalne 2011

Egzaminy Maturalne 2011

 fot. ZSOiZ w Ciechanowcu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl