buy medication online
 
Ruszył sezon na szczupaka Drukuj
06.05.2011.

Ruszył sezon na szczupaka 

 fot. D. Markowski 
 Koło Wędkarskie "Jazgarz"

Tradycyjnie już 3 maja członkowie Koła Wędkarskiego “Jazgarz” spotykają się nad rzeką Nurzec, by rozegrać Konkurs w wędkarstwie spinningowym o Puchar Prezesa Koła. Zawody te rozpoczynają sezon połowu szczupaka, a nie ulega wątpliwości, że to właśnie ten drapieżnik pozostaje ulubionym celem wędkarskich wypraw - złowienie szczupaka jest synonimem sukcesu.

W tym roku do zawodów rozgrywanych “na żywej rybie” zgłosiło się 24 członków koła, którzy rozegrali na odcinku Nurca pomiędzy tzw. “krupą” a mostem dwie tury.

Zwycięzcą zawodów okazał się Piotr Łuniewski wyławiając z rzeki Nurzec dwa szczupaki o wymiarach 49 i 41 cm, zdobywając łącznie 1500 punktów. Zdobywca pierwszego miejsca posiada członkowstwo w Klubie od 1996 roku. Drugie miejsce zajęła jedyna kobieta pośród uczestników zawodów - Joanna Laskowska, wyciągając z wody 49 cm szczupaka i zdobywając 950 punktów. Jest to już drugi start Joanny w zawodach. Po raz pierwszy wystartowała w 2006 roku, kiedy to wstąpiła do Koła Wędkarskiego „Jazgarz”. Na trzecim miejscu, z 48 cm szczupakiem i 900 punktami, uplasował się Karol Murawski, który w Kole jest od 1991 roku. Wszyscy nagrodzeni łowią ryby już od wielu lat, dla większości jest to rodzinna tradycja, którą z pasją podtrzymują.

          Więcej zdjęć...

Ruszył sezon na szczupaka

fot. D. Markowski Koło Wędkarskie "Jazgarz"

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl