buy medication online
 
Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja" Drukuj
02.05.2011.

   W tym roku w eliminacjach gminnych oprócz dzieci z Przedszkola w Ciechanowcu i z klas "0" ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu wzięły udział

     fot. COKiS

    
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu był organizatorem gminnych i powiatowych eliminacji do XIX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków “Mama, Tata i Ja”.

W tym roku w eliminacjach gminnych oprócz dzieci z Przedszkola w Ciechanowcu i z klas "0" ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu wzięły udział dzieci z Ośrodków Wychowania Przedszkolnego w Kozarzach, Łempicach i Radziszewie Starym. Festiwalowe jury przyznało I miejsce Magdalenie Wójcik z klasy "0" Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu, II miejsce Pawłowi Zakrzewskiemu z Przedszkola w Ciechanowcu, III miejsce Amelii Czarneckiej z klasy "0" Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu i wyróżnienie Amelii Poryckiej z Ośrodka Wychowania Przedszkolnego w Radziszewie Starym.
   
Czworo nagrodzonych reprezentowało naszą gminę w czasie eliminacji powiatowych, w których uczestniczyły też dzieci z Przedszkoli nr 1 i 2 w Wysokiem Mazowieckiem, Przedszkola "Rosochatek" z Rosochatego Kościelnego oraz Przedszkola w Czyżewie. Po wysłuchaniu wszystkich zgłoszonych uczestników jury oceniło ich umiejętności wokalne i przyznało nagrody. I miejsce zajęła Amelia Czarnecka z Ciechanowca, II miejsce Julia Śmiarowska z Czyżewa, a III miejsce Karolina Dworakowska z Wysokiego Mazowieckiego.Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Wójcik z Ciechanowca, Amelia Młynarczuk  z Czyżewa i Kamil Niemyjski z Wysokiego Mazowieckiego.

Dzieci, które zdobyły pierwszą, drugą i trzecią nagrodę będą reprezentowały nasz powiat na eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 13 maja 2011 roku w "Spodkach" Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku, przy ul. Św. Rocha 14.

          Więcej zdjęć...

Festiwal Piosenki Przedszkolaków

fot. COKiS

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl