buy medication online
 
Promocja wydawnictw regionalnych Drukuj
19.04.2011.

Album "Ciechanowiec i jego żywioły", kalendarz na rok 2011 oraz zestaw siedmiu tematycznych wydawnictw: Ciechanowiec, Gmina Ciechanowiec, Zabytki miasta i gminy, Wydarzenia i imprezy, Przewodnik po szlaku wodnym, Przewodnik po szlakach rowerowym i pieszym oraz Ciechanowiec w angielsko-niemieckiej wersji językowej, pokazane zostały na spotkaniu promującym najnowsze publikacje regionalne, jakie odbyło się w Sali na Poddaszu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży.

Od kilku lat na spotkaniach organizowanych przez Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Łomży, spotykają się wydawcy związani z Podlasiem. W tym roku oprócz książek wydanych przez Muzeum Przyrody w Drozdowie, Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze "STOPKA", Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży czy Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów, można było obejrzeć wydawnictwa Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu.

Prezentowany album wzbudził duże zainteresowanie tematyką i opracowaniem edytorskim. Prowadząca spotkanie prof. Instytutu Slawistyki PAN dr hab. Dorota K. Rembiszewska zarekomendowała Miejski Portal Internetowy www.ciechanowiec.pl, jako nowoczesne wydawnictwo, doceniając jego zawartość merytoryczną - bogactwo informacji o gminie, tradycjach i ludziach regionu Podlasia.

Prezentacja wydawnictw regionalnych

Prezentacja wydawnictw regionalnych

Prezentacja wydawnictw regionalnych

fot. O. i N. Tomaszewscy

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl