buy medication online
 
Awans siatkarek do I ligi Drukuj
08.03.2011.

Sezon 2010/2011 w szkolnej lidze siatkówki dziewcząt dobiegł końca. Był on najbardziej udanym sezonem w historii Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. Po raz pierwszy siatkarki wywalczyły awans do I Ligi Siatkówki Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych woj. Podlaskiego o Puchar Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku.

Drużyna zdobyła w sumie 23 punkty i w tabeli uplasowała się na 2 miejscu, tuż za II LO BJN Bielsk Podlaski. Wygrała 10 na 11 spotkań ulegając jedynie liderowi II ligi. Ostatnie mecze dziewczyny rozegrały w Grajewie. Był to turniej decydujący o sukcesie, gdyż rywalizowały między sobą o awans dwie drużyny: z Grajewa i Ciechanowca. Dziewczęta z ZSOiZ w Ciechanowcu pokonały 2:1 zespół z ZS 2 Grajewo i 2:1 LO Sejny, czym zapewniły sobie wymarzony awans. Opiekunem ciechanowieckiej drużyny jest Grażyna Panas.

Siatkarki występowały w składzie: Adrianna Binaś - rozgrywająca, Sylwia Bogdan - libero, Alicja Gontarczuk - atakująca - przyjmująca - kapitan, Paulina Jóźwiak - atakująca -  przyjmująca, Natalia Kazimierczuk - atakująca, Małgorzata Myszkiewicz - rozgrywająca, Ewelina Pieńkowska - atakująca - przyjmująca, Anna Ślepowrońska - atakująca, Dorota Zacharewicz - rozgrywająca, Urszula Zagubień - atakująca, Anita Zgierun - atakująca, Magda Zielińska - rozgrywająca.
 
źródło: ZSOiZ im. J. Iwaszkiwicza w Ciechanowcu

 

Awans siatkarek do I ligi

fot. ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl