buy medication online
 
I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu Drukuj
08.03.2011.

W Białymstoku odbyła się I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu. Do finału wojewódzkiego po wcześniejszych rozgrywkach powiatowych, półfinale i finale grupy zachodniej awansowała drużyna Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu.

W I Rundzie Finału Wojewódzkiego  12 drużyn zostało podzielonych na cztery grupy. Nasza drużyna znalazła się w grupie „B”, obok PG 2 Augustów, oraz głównego faworyta rozgrywek PG 15 Białystok ( chłopcy trenujący i grający na co dzień w '”Jagiellonii” Białystok). Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym” w czasie 2 x 15 min. W pierwszym meczu nasi piłkarze zmierzyli się z drużyną PG 15.  Po bardzo ciekawym i zaciętym meczu z wieloma niewykorzystanymi sytuacjami i znakomitymi paradami bramkarskimi minimalnie lepsi okazali się uczniowie PG 15 strzelając bramkę na 2- 1, 30 sekund przed końcową syreną. Bramkę w tym meczu dla PG Ciechanowiec zdobył Grzegorz Binaś. W drugim meczu tej grupy PG 15 Białystok rozgromili PG 2 Augustów 7- 1. Ostatni mecz miał decydować, która z drużyn obok PG 15 Białystok awansuje do najlepszej 8 w województwie. W pierwszych minutach obie drużyny skupiły się na defensywie. Końcowe minuty pierwszej połowy  i cała druga to już popis gry naszych zawodników, którzy zwyciężyli ostatecznie 6- 1.

Bramki w tym meczu strzelali 4 – Grzegorz Binaś, 1- Wojciech Popławski, 1- Tomasz Olszewski

Ostateczna kolejność
1.      PG 15 Białystok
2.      PG Ciechanowiec
3.      PG 2 Augustów

Dwie najlepsze drużyny awansowały do najlepszej ósemki.

Skład drużyny: Paweł Krawczyk, Łukasz Łukasiuk, Wojciech Popławski, Szymon Kondraciuk, Szymon Gontarczuk, Kamil Świerżewski, Grzegorz Binaś, Szymon Suchodolski, Tomasz Olszewski, Mateusz Świerżewski.

Droga do Finału Wojewódzkiego:

•         Półfinał Powiatowy
PG Ciechanowiec – PG Klukowo 14 – 2
PG Ciechanowiec – PG Szepietowo 15- 1

•         Finał Powiatowy
PG Ciechanowiec – PG Czyżew 17- 4
PG Ciechanowiec – PG Wysokie Mazowieckie 9 – 2
PG Ciechanowiec – PG Sokoły 7- 4

•         Półfinał Grupy zachodniej
PG Ciechanowiec – PG 8 Łomża 0- 4
PG Ciechanowiec – PG Szumowo 6 – 1
PG Ciechanowiec – PG 2 Łomża 5 -1

•         Finał Grupy Zachodniej
PG Ciechanowiec – PG Kolno 6 -3
PG Ciechanowiec – PG Piątnica 0- 2

                                             

Daniel Kujawski
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
w Ciechanowcu


 
I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu

I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu

I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu

I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu

I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu

fot. Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl