buy medication online
 
Koncert kończący realizację projektów Drukuj
08.03.2011.

Koncert kończący realizację projektów

 fot. Z. Poniatowski MPI

W Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu realizowano przez 6 miesięcy dwa projekty finansowane w ramach III konkursu grantowego ogłoszonego przez Stowarzyszenie "Tutor" w ramach programu "Działaj lokalnie VII".

Projekty "Taniec to moja pasja" i "Orkiestra Dęta i Mażoretki" wpisały się doskonale w założenia konkursu, który ma na celu zdiagnozowanie konkretnych potrzeb danej społeczności, jasne określenie celu, dobre zaplanowanie działań i pobudzenie współpracy mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Duże zainteresowanie niedzielnym podsumowaniem realizacji projektów wydaje się potwierdzać, że wszystkie te warunki zostały spełnione.

Licznie przybyła publiczność oklaskiwała w czasie występów Orkiestrę Dętą, która zagrała utwory taneczne i marszowe, nowo powstałą grupę mażoretek pokazującą układy z pałeczkami i pomponami  i wszystkie trzy grupy C-c SQUAD prezentujące nowe układy taneczne trenowane przez ostatnie miesiące. Największy chyba aplauz wywołały występy C-c SQUAD II z układem „Hip-Hop Blah-Blah” (pokazanym wcześniej w kategorii debiutów na konkursie Prezentacje zespołów tanecznych "Karnawał 2011" w Białymstoku) i C-c SQUAD III, który zatańczył "Smerfne hity".

          Więcej zdjęć...

Koncert kończący realizację projektów

fot. Z. Poniatowski MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl