buy medication online
 
"Chwilowo Młodzi" karnawałowo Drukuj
01.03.2011.

"Chwilowo Młodzi" karnawałowo

 fot. Z. Poniatowski MPI

Działający przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu Klub Seniora "Chwilowo Młodzi" zorganizował tradycyjny bal karnawałowy, w którym poza seniorami z Ciechanowca bawili się przedstawiciele zaprzyjaźnionych Klubów Seniora z Czyżewa, Wysokiego Mazowieckiego, Szepietowa i Klukowa.
 
Jak zawsze seniorzy udowodnili, że są pełni energii i radości życia, a rytmy grane przez kapelę "Kłosy" porywały wszystkich do tańca. Uczestnicy zabawy zaprezentowali także swój repertuar i umiejętności wokalne. Seniorzy nie kryli zadowolenia z mile spędzonych chwil, podczas których mogli spotkać się, porozmawiać i potańczyć w przyjacielskim gronie.

Klub Seniora powstał wiosną 1997 roku przy Miejskim Ośrodku Kultury. Od 13 marca 2004 roku przyjął nazwę Klub Seniora „Chwilowo Młodzi”. Od początku powstania jedną z form działalności jest organizowanie wystaw twórczości amatorskiej członków klubu, spotkania autorskie twórców poezji, wycieczki, tradycją stały się już coroczne zabawy karnawałowe. W ramach Klubu powstał Zespół Śpiewaczy, który reprezentował Klub Seniorów na różnych przeglądach i festiwalach.

Klub Seniora „Chwilowo Młodzi”
przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu
ul. 11 Listopada 5 A 
18-230 Ciechanowiec

          Więcej zdjęć...

"Chwilowo Młodzi" karnawałowo

fot. Z. Poniatowski MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl