buy medication online
 
Szkolna grupa Amnesty International Drukuj
21.01.2011.

Logo Amnesty International 

Od września w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu działa szkolna grupa Amnesty International – międzynarodowej organizacji działającej na rzecz praw człowieka. Członkowie organizacji dobrowolnie poświęcają swój czas i energię solidaryzując się z ofiarami przypadków naruszeń praw człowieka.

Wizją Amnesty International jest świat, w którym każdemu człowiekowi przysługują prawa zapisane w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i innych uznanych międzynarodowych standardach praw człowieka. Członkowie Amnesty International podejmują praktyczne i skuteczne kroki w celu powstrzymania naruszeń praw człowieka, a jednym z tych działań jest pisanie listów w obronie torturowanych, więzionych za poglądy polityczne czy skazanych na karę śmierci. Ciechanowiecka grupa - Adrianna Janiszewska, Aleksandra Czapkowska, Adrianna Moczulska i Sylwia Bekier napisała już 4 takie listy z nadzieją, że przyniosą oczekiwane efekty.

Szkolna grupa Amnesty International przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach Klubu w każdą środę o godz. 13.30.

źródło: gimcc.webd.pl
         
                  
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl