buy medication online
 
Świąteczne spotkanie ze sportowcami Drukuj
21.12.2010.
 Świąteczne spotkanie ze sportowcami

  fot. Z. Poniatowski MPI

Okres przedświąteczny stał się okazją do spotkania w Urzędzie Miejskim burmistrza Ciechanowca z trenerami, sportowcami, oraz osobami zaangażowanymi w rozwój sportu na terenie Gminy Ciechanowiec.

Spotkanie to było okazją do podsumowania sukcesów sportowych w 2010 roku oraz rozmowy o rozbudowie infrastruktury sportowej, działalności klubów i sekcji sportowych. W trakcie dyskusji poruszono sprawę powstania w Ciechanowcu jednego klubu, który zrzeszałby poszczególne dyscypliny sportu. Rozmowy na ten temat będą kontynuowane po nowym roku.

Za rok 2010 puchary i tytuł „Trenera Roku” otrzymali Andrzej Włodarczyk były trener trampkarzy starszych COKiS Ciechanowiec i Cezary Koziarski trener lekkoatletów. Natomiast „Sportowcami Roku” został: za sukcesy w piłce nożnej Piotr Olszewski - obecnie napastnik w kadrze juniorów Jagiellonii '94, a wcześniej zawodnik drużyny trampkarzy starszych COKiS Ciechanowiec oraz Tomasz Olszewski zawodnik klubu sportowego „LŁKS Prefbet Śniadowo” Łomża, medalista wielu rozegranych w tym roku zawodów lekkoatletycznych. Jego tegoroczne sukcesy to m.in. wicemistrzostwo podczas XI Podlaskiej Gimnazjady, brązowy medal w ogólnopolskim Samsung Athletic Cup i srebrny medal Mistrzostw Województwa Podlaskiego Młodzików w Białymstoku.
Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe albumy.

          Więcej zdjęć...
                 
Świąteczne spotkanie ze sportowcami 

fot. Z. Poniatowski MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl