buy medication online
 
Ciechanowieccy gimnazjaliści z wizytą w Rosbach Drukuj
17.12.2010.

Tradycyjnie, pod koniec roku, grupa młodzieży ciechanowieckiego gimnazjum wyjechała do Rosbach -  partnerskiego miasta Ciechanowca.

„Zostaliśmy przyjęci niezwykle życzliwie i ciepło. Pierwszy dzień upłynął nam na zwiedzaniu Friedbergu. Podziwialiśmy piękny kościół mykwę i zamek. Po obiedzie odwiedziliśmy świąteczny bazar  przy Gimnazjum w Bad Homburg”– powiedziały gimnazjalistki To właśnie w miejscowości Bad Homburg rozbrzmiały tradycyjne polskie kolędy w wykonaniu dziewcząt klasy IIa. Tego samego dnia, po raz pierwszy podczas tego wyjazdu, zaprezentowały polskie jasełka. Jak podkreślają opiekunowie, widowisko zostało przyjęte z ogromnym zainteresowaniem.

W niedzielę wieczorem po raz kolejny dziewczęta zaprezentowały jasełka, tym razem na rynku w Rosbach. Tego samego wieczoru odbyła się wspólna kolacja, która była okazją do podziękowań i wielu miłych słów przekazanych od władz miasta Rosbach pod adresem dyrekcji ciechanowieckiego gimnazjum, burmistrza Ciechanowca oraz osób opiekujących się grupą.

Wizyta w Rosbach była okazją dla gimnazjalistów do spacerów po malowniczych górach Taunus oraz zwiedzenia Frankfurtu nad Menem, a w szczególności Muzeum Explorer. Oczywiście nie obyło się bez odwiedzin na tamtejszym świątecznym bazarze.

W imieniu uczennic klasy IIa składamy serdeczne podziękowanie władzom Rosbach, Andrzejowi Wierzchowskiemu, rodzinom, które użyczyły gościny ciechanowieckiej grupie, burmistrzowi Ciechanowca, dyrektor Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu oraz kierowcy Urzędu Miejskiego Janowi Wodzielakowi.
                

źródło: Gimnazjum im. Papieża
Jana Pawła II w Ciechanowcu

          Więcej zdjęć...
                 
Ciechanowieccy gimnazjaliści z wizytą w Rosbach 

fot. Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl