buy medication online
 
"Taniec to moja pasja" Drukuj
26.11.2010.

Ciechanowieckie Stowarzyszenie ,,Zameczek" realizowało zadanie własne gminy w zakresie kultury, na które otrzymało wsparcie finansowe w wysokości 5 tysięcy złotych.

W ramach projektu grupa dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat uczestniczyła w tygodniowych warsztatach tanecznych w Jastarni (województwo pomorskie), w ramach projektu „Taniec to moja pasja”. Zajęcia na warsztatach prowadził tancerz i choreograf – Robert Kot.

Celem zajęć było pobudzenie aktywności dzieci i młodzieży w zakresie zajęć grupowych oraz doskonalenie technik tańca standardowego, latynoamerykańskiego i tańców użytkowych, integracja grupy, nauka współpracy i pracy w grupie, odpowiedzialności w grupie i za grupę. Młodzi ludzie nauczyli się także jak ważne jest wsparcie kolegów i koleżanek z grupy. 

Podczas pobytu w Jastarni nie zapomniano także o wypoczynku dzieci i młodzieży. Były spacery po plaży i kąpiel w morzu, płynęliśmy tramwajem wodnym z Jastarni do Gdyni, gdzie zwiedziliśmy oceanarium, a na Helu latarnię morską i fokarium” – opowiadają uczestnicy warsztatów. Zrealizowany przez nas projekt był połączeniem pracy warsztatowej z wypoczynkiem. Dzięki temu udało się lepiej osiągnąć założone cele – podkreśla Zofia Januszkiewicz-Diakowska prezes Stowarzyszenia ,,Zameczek".
Projekt możliwy był do zrealizowania nie tylko dzięki wsparciu finansowemu Gminy Ciechanowiec, ale i Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu od lat wspierającego finansowo działania lokalnych organizacji oraz dzięki pomocy finansowej i pozafinansowej rodziców, którzy czynnie uczestniczyli w projekcie jako opiekunowie grupy.

Ostatnim elementem projektu był pokaz tanecznych umiejętności nabytych podczas warsztatów, który odbył się podczas otwarcia drugiego kompleksu nowoczesnych boisk wybudowanych w ramach rządowego programu „Moje Boisko – Orlik 2012”.

 
"Taniec to moja pasja" 

"Taniec to moja pasja"

"Taniec to moja pasja"

"Taniec to moja pasja"

"Taniec to moja pasja"

"Taniec to moja pasja"

fot. Stowarzyszenie Zameczek, Z. Poniatowski MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl