buy medication online
 
Super W poszukiwani w całej Polsce Drukuj
29.10.2010.

Super W


Od 2001 roku Stowarzyszenie WIOSNA realizuje ogólnopolską akcję świątecznej pomocy SZLACHETNA PACZKA. Głównym jej założeniem jest przekazywanie bezpośredniej pomocy.

Aby akcja była skuteczna, konkretna i sensowna, wolontariusze w swoich społecznościach poszukują rodzin dotkniętych biedą, odwiedzają je i pytają o to, czego im najbardziej brakuje. W ten sposób darczyńcy mogą wybrać konkretną rodzinę i przygotować dla niej paczkę na święta, taką która jest trafionym prezentem – spełnieniem marzeń i źródłem radości.

Akcja SZLACHETNA PACZKA rozpoczęła się od udzielenia pomocy 10 rodzinom w jednej z krakowskich dzielnic. W 2009 roku dotarła do 8 tysięcy rodzin w całej Polsce, a w pomoc zaangażowało się 5 tysięcy wolontariuszy i 112 tysięcy darczyńców. W 2010 roku Stowarzyszenie WIOSNA chce dotrzeć z paczkami do 10 tysięcy rodzin.

Stowarzyszenie WIOSNA poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą zdiagnozować potrzeby w swoim środowisku, według kryteriów: chore dziecko, rodzina wielodzietna, starość, niepełnosprawność, nieszczęśliwy wypadek, bieda. W tym celu tworzy dwa teamy superbohaterów: Super W w SZLACHETNEJ PACZCE i Super W w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI – dwóch markach pomocowych Stowarzyszenia WIOSNA.

Szansę na stanie się Super W otrzyma każdy, kto zdecyduje się wejść na serwis www.superw.pl/ – tam będzie mógł po raz pierwszy rozpalić w sobie siłę super bohatera. Po narodzinach trzeba będzie stanąć przeciw beznadziei i udowodnić swój heroizm. W SZLACHETNEJ PACZCE trzeba będzie wykazać się poświęceniem dla potrzebującej rodziny, najpierw trzeba będzie ją znaleźć, sprawdzić potrzeby a potem znaleźć dla niej darczyńcę, który spełni jej marzenia. Z kolei w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI heroizm objawi się poświęceniem dla dziecka – jako jego opiekun zbuduje w nim poczucie bezpieczeństwa i samooceny.

Dowiedz się więcej! Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl