buy medication online
 
Seminarium szkoleniowe K1 Drukuj
28.10.2010.

W Zambrowie w hali sportowej Gimnazjum Miejskiego im. T. Kościuszki odbyło się kolejne szkolenie realizowane w ramach cyklu szkoleń pod nazwą „Wojewódzkie Warsztaty Szkoleniowe - szkolenie młodych mistrzów”. Tym razem najwięcej uczestników było z Ciechanowca. Organizatorem cyklu szkoleń jest Mazowiecko-Podlaski Klub Karate.

Celem warsztatów jest przygotowanie młodych zawodników pod kątem startu w różnego rodzaju rywalizacjach sportowych. Tym razem szkolenie poprowadził Jarosław Rogala, który przybliżył zawodnikom sposoby przygotowywania się do zawodów w formule K1.  „Jarek Rogala zwrócił uwagę na różnice dzielące wszystkie kontaktowe odmiany walki takie jak: Muen thai, Kickboxing, K1, Kyokushin Karate” – podkreślił Shihan Artur Więzowski 5 dan – prezes Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate.

Jarosław Rogala absolwent warszawskiej AWF, instruktor karate i boksu, wielokrotny medalista i Mistrz Polski Kyokushin Karate w 1985 roku,. Trenował wielokrotnego Mistrza Europy i Świata zawodowców w kickboxingu Marka Piotrowskiego. Obecnie jest trenerem Mistrzów Świata Kickboxingu i Mistrzów Europy K1, w tym Brunona Sokołowskiego.

Projekt „Wojewódzkie Warsztaty Szkoleniowe - szkolenie młodych mistrzów” współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Projekt potrwa do końca listopada 2010 roku.

Seminarium szkoleniowe K1

Seminarium szkoleniowe K1

Seminarium szkoleniowe K1

Seminarium szkoleniowe K1 
                 
Seminarium szkoleniowe K1 

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl