buy medication online
 
Październikowe prace remontowe Drukuj
15.10.2010.

 Październikowe prace remontowe

fot. A. Kieliszek MPI

Mimo chłodów, jakie nastały w październiku i zbliżającej się wielkimi krokami zimy w Ciechanowcu nadal prowadzonych jest wiele prac remontowych.

Dobiega końca remont ciągu pieszo-jezdnego ulicy Świętojańskiej w Ciechanowcu. Wykonano już przejście do ulicy Kościuszki i zatoczkę, gdzie ułożono nawierzchnię z kostki brukowej betonowej o grubości 6 cm i 8 cm typu „polbruk”. Obecnie trwają prace w ciągu jezdnym do ulicy 11 listopada. Łączna długość wyremontowanego pasa wyniesie około 150 m. Prace na tej ulicy prowadzi firma Usługi Budowlano-Drogowe-Mostowe i Sprzętowo Transportowe Kazimierz Zdrodowski z Wysokiego Mazowieckiego.

Rozpoczęły się także prace związane z budową zatoki parkingowej przy ulicy Wojska Polskiego. Z inwestycji tej cieszą się przede wszystkim uczniowie pobliskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu, którzy będą mieli teraz 20 miejsc parkingowych do swojej dyspozycji. Na parkingu ułożona zostanie nawierzchnia z kostki brukowej betonowej o grubości 8 cm. Wzdłuż zatoki zostanie ułożone około 130 m chodnika z kostki brukowej betonowej o grubości 6 cm. Prace budowlane na parkingu prowadzi Przedsiębiorstwo Robót Komunalnych FARE w Ciechanowcu, które planuje zakończyć je do 30 listopada.

Kończą się roboty na dachu drugiego komunalnego budynku mieszkalnego przy placu 3 Maja. Prace objęte zamówieniem polegały na: robotach rozbiórkowych rynien, obróbek blacharskich, zasypek stropowych i czapek kominów, odbudowie główek kominów, wykonaniu izolacji termicznych stropów i połaci dachowych, pokryciu dachu blachodachówką, wykonaniu obróbek blacharskich i instalacji odgromowej. Prace remontowe wykonuje firma PHU Grejbud z Siemiatycz.

Oprócz remontów trwa jeszcze kilkanaście inwestycji rozpoczętych wcześniej, a kilka następnych ruszy w najbliższym czasie.

Październikowe prace remontowe

Październikowe prace remontowe

Październikowe prace remontowe

Październikowe prace remontowe

Październikowe prace remontowe 

fot. A. Kieliszek MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl