buy medication online
 
Kyokushin Budokai - seminarium szkoleniowe MMA Drukuj
04.10.2010.

W Zambrowie odbyło się szkolenie realizowane w ramach cyklu szkoleń pod nazwą „Wojewódzkie Warsztaty Szkoleniowe - szkolenie młodych mistrzów”.

Celem warsztatów jest przygotowanie młodych zawodników pod kątem startu w różnego rodzaju rywalizacjach sportowych. Szkolenie w Zambrowie poprowadził Łukasz „Juras” Jurkowski zawodnik KSW Team (Konfrontacji Sztuk Walki) największej polskiej organizacji promującej walki MMA, która powstała w 2004 roku.

Łukasz Jurkowski szkolił młodych zawodników z Ciechanowca, Zambrowa, Wysokiego Mazowieckiego i Łomży łącznie 50 najlepszych zawodników Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate. W seminarium udział wzięli także instruktorzy sensei Robert Gaździk i Piotr Piotrowski (wychowanek Klubu). Łukasz „Juras” Jurkowski w trakcie szkolenia zwrócił szczególną uwagę na naukę technik walki w parterze, dźwigni oraz sposobu wychodzenie z różnych niebezpiecznych sytuacji w czasie walki.

Projekt „Wojewódzkie Warsztaty Szkoleniowe - szkolenie młodych mistrzów” współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Projekt potrwa do końca listopada 2010 roku, a w jego ramach planowane jest jeszcze jedno seminarium tym razem poświęcone formule K1.

Łukasz „Juras” Jurkowski urodził się 8 marca 1981 roku w Warszawie. Ma 186 cm wzrostu i waży ponad 90 kg. W wieku 17 lat zaczął trenować Taekwon-do i już po trzech miesiącach treningów zdobył złoty medal na Mistrzostwach Warszawy Taekwon-do ITF. W roku 2003 zdał egzamin na I Dan Taekwon-do, a w 2004 roku zdobył Puchar Świata w tym sporcie. 2004 rok był dla niego wyjątkowy także pod innymi względami. W styczniu rozpoczął treningi brazylijskiego jiu-jitsu, a już w lutym wystąpił i wygrał w pierwszych Konfrontacjach Sztuk Walki. Juras jest także trenerem (MMA i Taekwon-do) i komentatorem walk i gali MMA dla telewizji.

 

Kyokushin Budokai - seminarium szkoleniowe MMA

Kyokushin Budokai - seminarium szkoleniowe MMA

Kyokushin Budokai - seminarium szkoleniowe MMA

Od lewej Robert Gaździk, Łukasz "Juras" Jurkowski, Artur Więzowski

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl