buy medication online
 
Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska Drukuj
23.09.2010.

 Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

fot. Z. Poniatowski MPI

W całej Polsce na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko - ORLIK 2012” trwają eliminacje gminne TURNIEJU ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Do udziału w Turnieju, który ma promować wśród dzieci i młodzieży sportową aktywność i zasady rywalizacji fair play, aktywizować lokalne społeczności i zachęcać do organizowania różnych działań sportowych, zgłoszono 911 Orlików, na których ma rywalizować 10731 drużyn.

Także na ciechanowieckim Orliku odbył się lokalny turniej, w którym wzięło udział sześć drużyn z Gminy Ciechanowiec. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. W kategorii 10-11 lat Biała Armia Łempice pokonała UKS Ciechanowiec 5:0 a Spartę Ciechanowiec 4:1. Kolejność drużyn w tabeli rozstrzygnęło wygrane 2:1 spotkanie UKS Ciechanowiec : Sparta Ciechanowiec. W kategorii 12-13 lat Unia Ciechanowiec zremisowała z Gimnazjum Ciechanowiec 0:0, z DX Ciechanowiec 1:1, natomiast spotkanie Gimnazjum Ciechanowiec : DX Ciechanowiec zakończyło się wynikiem 5:0.

Ostateczne wyniki:
Kategoria 10-11 lat
I - Biała Armia Łempice
II - UKS Ciechanowiec
III - Sparta Ciechanowiec

Kategoria 12-13 lat
I - Gimnazjum Ciechanowiec
II - Unia Ciechanowiec
III - DX Ciechanowiec

Drużyny, które wygrały turniej w swoich kategoria wiekowych zakwalifikowały się do udziału w eliminacjach wojewódzkich. Już w piątek (24.09; godz. 9.30) drużyna Gimnazjum Ciechanowiec pojedzie do Siemiatycz, gdzie będzie walczyła o zwycięstwo z zawodnikami, którzy zakwalifikowali się z turniejów rozegranych w Siemiatyczach, Bielsku Podlaskim, Klukowie, Kalnicy (gm. Brańsk) i Czartajewie (gm. Siemiatycze).

Turniej eliminacji wojewódzkich w kategorii 10-11 lat zostanie rozegrany w poniedziałek (27.09; godz. 9:30) w Ciechanowcu. Biała Armia Łempice spotka się z drużynami, które zwyciężyły w turniejach w Siemiatyczach, Czyżewie, Klukowie i Kalnicy (gm. Brańsk).

Podlaski finał wojewódzki, do którego awansują zwycięskie zespoły z turniejów eliminacyjnych, rozegrany będzie 11 października w Białymstoku, a finał ogólnopolski, do którego kwalifikuje się po 16 drużyn dziewcząt i chłopców w każdej kategorii wiekowej, odbędzie się w Warszawie od 20 do 23 października.

Więcej informacji na temat Turnieju na stronie www.turniejorlika.pl

          Więcej zdjęć...
                 
Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska 

fot. Z. Poniatowski MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl