buy medication online
 
Kolejna partia nakrętek w akcji "Wózki za nakrętki" odebrana Drukuj
23.09.2010.

Krzysztof Chrupek z Przedsiębiorstwa Handlowego „Hamot” odebrał od Stowarzyszania „Dobra Wola” kolejną partię nakrętek. Tym razem były to ponad 2 tony nakrętek zgromadzonych w czasie wakacji.

Także tym razem młodzi mieszkańcy Ciechanowca pomogli w przenoszeniu worków z nakrętkami ze szkolnego magazynu do podstawionego samochodu.

Organizatorzy akcji gorąco dziękują dwunastu chłopcom, którzy załadowali samochód 2 tonami nakrętek w ekspresowym czasie 30 minut!

Pieniądze ze sprzedaży nakrętek wykorzystywane są teraz na sfinansowanie bieżących potrzeb chorych dzieci. Zakupiono specjalistyczne oprogramowanie komputerowe dla autystycznego dziecka, planowany jest zakup materacy antyodleżynowych i sprzętu rehabilitacyjnego, dopłaty do drogich leków i naprawę zużytego sprzętu będącego już w posiadaniu podopiecznych stowarzyszenia.

Gorąco zachęcamy mieszkańców miasta i gminy Ciechanowiec oraz ludzi dobrej woli spoza terenu naszej gminy do zbierania nakrętek. Nakrętki można wrzucać do specjalnie oznakowanych pojemników znajdujących się w instytucjach i sklepach, których lista znajduje się poniżej. Chętni do przyłączenia się do akcji mogą kontaktować się z koordynatorem akcji – Jolantą Dąbrowską, tel.517 778 812.

 
Pamiętajmy jedna nakrętka to tak niewiele, a potrafi zmienić życie.

 
Kolejna partia nakrętek w akcji

                 

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl