buy medication online
 
XI edycja Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach Drukuj
20.09.2010.


Członkowie Koła szachowego działającego przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu uczestniczyli w rozgrywkach XI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach o Puchar Prezydenta Łomży. Podopieczni Małgorzaty Bekier startując w  turniejach klasyfikacyjnych reprezentują swoje szkoły i dla nich zdobywają puchary i dyplomy.

W XI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach rozegrano 6 turniejów klasyfikacyjnych, w których uczestniczyło 507 zawodników. W końcowej punktacji, do której zaliczono punkty z gry z pięciu najkorzystniejszych turniejów, sklasyfikowano 144 uczniów w 8 kategoriach wiekowych. Aż 8 członków Koła szachowego przy COKiS znalazło się wśród sześciu najlepszych zawodników w swojej kategorii wiekowej.

W kategorii dziewczęta do 20 lat drugie miejsce zajęła Kamila Wojtkowska z ZSOiZ w Ciechanowcu z 23,5 pkt, a trzecie miejsce Paulina Rytel z ZSOiZ w Ciechanowcu z 20,5 pkt.
    
W kategorii dziewczęta do 16 lat trzecie miejsca zajęła Sylwia Bekier z Gimnazjum w Ciechanowcu z 18,5 punktami.

W kategorii dziewczęta do 13 lat trzecie miejsce zajęła Weronika Marzęta ze Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu z 14,5 punktami a szóste miejsce Zuzanna Porzezińska ze Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu z 6 punktami.

W kategorii dziewczęta 10 lat piąte miejsce zajęła Weronika Deniziak ze Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu z 6 punktami.

W kategorii chłopcy do 16 lat trzecie miejsce zajął Maciej Murawski z Gimnazjum w Ciechanowcu z 20,0 pkt, a piąte miejsce Mateusz Mularczuk z Gimnazjum w Ciechanowcu z 17,5 pkt.

Do klasyfikacji drużynowej szkół zaliczono punkty zdobyte w pięciu najlepszych turniejach przez czterech najlepszych zawodników, w tym minimum jednej zawodniczki. Sklasyfikowano 25 drużyn szkolnych: 6 szkół ponadgimnazjalnych, 9 gimnazjów i 10 szkół podstawowych.

Szkoły ponadgimnazjalne :
1.  I LO Łomża - 104,5 pkt.
2.  ZSMiO nr 5 Łomża - 92,0 pkt.
3.  ZSOiZ Ciechanowiec - 72,0 pkt.

Gimnazja:
1.  PG Ciechanowiec - 72,5 pkt.
2.  PG Piątnica - 57,0 pkt.
3.  PG Rutki - 56,0 pkt.

Szkoły podstawowe:
1.  SP nr 9 Łomża - 89,5 pkt.
2.  SP Ciechanowiec - 58,5 pkt.
3.  SP nr 7 Łomża - 55,0 pkt.


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl