buy medication online
 
"Edukacja poprzez Karate" Drukuj
31.08.2010.
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki 

 

Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny

Zakończyła się realizacja projektu „Edukacja poprzez Karate”, całkowicie finansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Projekt skierowany był do młodych ludzi z Ciechanowca, Zambrowa, Wysokiego Mazowieckiego, Kołak Kościelnych, Nowych Piekut i Szumowa. Łącznie, przez prawie pół roku, 160 dziewcząt i chłopców z obszarów wiejskich Podlasia (z miejscowości do 25 tysięcy mieszkańców), wzięło udział w bezpłatnych treningach i wykładach oraz spotkaniach integracyjnych.

Uczestnicy zajęć nauczyli się pracy nad doskonałością sportową, zapoznali z edukacyjnymi walorami karate, a także z problematyką równości szans kobiet i mężczyzn w tej dyscyplinie sportu. Wielu zawodników Klubu wzięło udział w wakacyjnych obozach sportowych szczególnie tych o charakterze krajowym, gdzie zajęcia prowadzili uznani mistrzowie Kyokushin Budokai jak Holendrzy Martin Van Emmen (Mistrz Świata K1) oraz Daniel Sharifi (Mistrz Świata MMA), a także mistrzowie karate z Chorwacji Shihan Mladen Sancicz (7 Dan), Sensei Nenad Sancicz (4 Dan), Shihan Tomasz Olejnik (6 Dan) i Sensei Artur Więzowski (4 Dan).

Głównym trenerem i koordynatorem projektu był Sensei Artur Więzowski (4 Dan) z Ciechanowca, przy wsparciu sensei Roberta Gaździka (1 Dan) z Zambrowa. W projekcie uczestniczyli wolontariusze, zawansowani i utytułowani zawodnicy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate: Bartosz Konopka, Tomasz i Emil Figatowscy, Przemysław Brzozowski, Jakub Łyskawy, Przemysław Obliński, Dariusz Lubak.

Wszyscy zainteresowani treningami Kyokushin Budokai, na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego, w nowym roku szkolnym proszeni są o kontakt z Sensei Arturem Więzowskim pod numerem telefonu 604 25 90 53.

 
„Edukacja poprzez Karate”

„Edukacja poprzez Karate” 

„Edukacja poprzez Karate”

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl