buy medication online
 
XLIII sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu Drukuj
31.08.2010.

Radni Rady Miejskiej w Ciechanowcu spotkali się na ostatniej, w okresie wakacyjnym, sesji podczas której rozpatrzyli i podjęli uchwałę w sprawie wieloletniego programu inwestycyjnego oraz limitu wydatków na jego realizację, zapoznali się z odpowiedziami Burmistrza Ciechanowca na zapytania radnych oraz zapytania sołtysów i mieszkańców Gminy, a także ze sprawozdaniem z prac pomiędzy sesjami.

 
W sprawozdaniu Burmistrz Ciechanowca poinformował, że:
 –

rozstrzygnięto przetarg na budowę oświetlenia drogowego na istniejących słupach linii nN we wsi Nowodwory i niedługo podpisana zostanie umowa. Planowanych jest wykonanie 24 lamp.

 –

podpisano umowę z Urzędem Marszałkowskim na realizację projektu „Budowa systemu bezpieczeństwa Doliny Bugu i Nurca”, zgodnie z którym zakupiony zostanie jeden ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem 4x4 uterenowiony dla OSP w Ciechanowcu wraz z zabudową pożarniczą oraz jeden średni zestaw do ratownictwa techniczno-drogowego dla OSP w Ciechanowcu – przetarg unijny na dostawę tego sprzętu jest już ogłoszony.

 –

podpisano umowę i oddano plac budowy pod realizację pierwszego etapu przebudowy i zmiany sposobu użytkowania budynku dawnej synagogi na Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

 –

kończą się prace kanalizacyjne na osiedlu przy ul. Uszyńskiej, na części tej ulicy położono już pierwszą warstwę asfaltu.

 –

zakończył się remont świetlicy w Radziszewie-Królach, w zakresie objętym umową z Urzędem Marszałkowskim. Trwają tam jeszcze prace związane z układaniem płytek co nie stanowiło kosztów kwalifikowanych w ramach wspomnianej umowy.

 –

trwają prace termomodernizacyjne w budynku Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu. Wymienione zostały kaloryfery, kończą się prace w kotłowni i trwają prace przy remoncie elewacji i na dachu.

 –

oddane zostały już place budowy w świetlicach w Skórcu, Pobikrach i w Wojtkowicach Starych.

 –

zarówno w Radziszewie-Sobiechowie, jak i w Tworkowicach kończą się prace na drogach w ramach tzw. "schetynówek" i już niedługo firma wykonująca roboty przeniesie się na drogę Koce-Basie – Winna-Poświętna.

 –

przekazano plac budowy pod budowę kompleksu boisk "Orlik 2012" przy budynku COKiS w Ciechanowcu

 –

utwardzono żwirówki na odcinku Antonin – Sówka oraz odcinku Koce-Basie – Kostry, na którym wykonywane są jeszcze poprawki.

 –

wykonywany jest chodnik przy ul. Kościuszki po lewej stronie od wjazdu z ul. Mickiewicza.

 –

Zarząd Dróg Wojewódzkich zakończył już prace przy układaniu chodników w Bujence.


        
XLIII sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu

fot. Z. Poniatowski MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl