buy medication online
 
Kolektory słoneczne - optymalny dobór i montaż Drukuj
13.07.2010.

Panujące upały nie zniechęciły mieszkańców Ciechanowca do udziału w spotkaniu dotyczącym kolektorów słonecznych, które zorganizowała firma Nibe-Biawar Sp. z o.o. oraz Firma Handlowa Leszek Pełszyk. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jakie są zasady montażu i eksploatacji kolektorów słonecznych; dlaczego warto inwestować w kolektory słoneczne; w jaki sposób uzyskać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dofinansowanie kredytu na zakup i montaż kolektorów słonecznych.

O zainteresowaniu tematem świadczyło wiele pytań kierowanych do organizatorów spotkania, m.in. o montaż na dachach płaskich, o ceny w zależności od rodzaju zestawu i jego zastosowania, a także o to czy trzeba brać kredyt na całość inwestycji.

Obecny na spotkaniu przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu poinformował, że będzie można uzyskać kredyty na 45 % wartości inwestycji stanowiącej dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej informacji o kolektorach słonecznych i o dopłatach do kredytów na:

 
Spotkanie w sprawie kolektorów słonecznych

fot. Z. Poniatowski MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl