buy medication online
 
Kolejne niepełnosprawne dziecko otrzymało wózek Drukuj
24.06.2010.

Kolejne niepełnosprawne  dziecko pozostające pod opieką Stowarzyszenia "Dobra Wola" w Ciechanowcu otrzymało wózek elektryczny. Akcja "Wózki za nakrętki" prowadzona przez ciechanowieckie Stowarzyszenie zaktywizowała wiele osób. Każdy, kto się w nią zaangażował robi co może - jedni zbierają nakrętki, inni pomagają transportować większe ilości nakrętek, koordynują akcję w swojej miejscowości czy miejscu pracy albo... przekazują wózki.

Dzięki informacjom o zbiórce, jakie pojawiły się na naszym Miejskim Portalu Internetowym, w "Gazecie Współczesnej", "Kontaktach" i "Obiektywie" TVP Białystok do Stowarzyszenia "Dobra Wola" zgłosili się chętni do przekazania wózków potrzebującym dzieciom. Pierwszy z przekazanych przez anonimowych darczyńców wózków otrzymał Kuba Hilarczuk z Ciechanowca, drugi - Kamil Bachorek z Bujenki.  Pieniądze otrzymane za zebrane nakrętki zostały wykorzystane najpierw do zakupienia nowych akumulatorów do jednego z wózków, a teraz dzięki nim zakupiono używany wózek dla Weroniki Kujawskiej ze Skórca.

Członkowie Stowarzyszenia "Dobra Wola", którzy spotykają się w najbliższą niedzielę na walnym zebraniu, będą musieli podjąć decyzję co do dalszych losów akcji "Wózki za nakrętki". Wózki otrzymały już wszystkie dzieci z naszej gminy, które ich potrzebowały, ale wielu dzieciom potrzebny jest też inny drogi sprzęt: aparaty do pionizacji, materace antyodleżynowe.

Trzecie dziecko otrzymało wózek
                 
Trzecie dziecko otrzymało wózek 

fot. Stowarzyszenie "Dobra Wola"


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl