buy medication online
 
Zawody w wędkarstwie spławikowym 2010 Drukuj
18.06.2010.

 Zawody w wędkarstwie spławikowym 2010

fot. A. Kieliszek MPI

Jak co roku na wodach rzeki Nurzec w okolicach „Krupy” odbyły się Zawody w wędkarstwie spławikowym o Puchar Burmistrza Ciechanowca, w których rywalizowało dwudziestu siedmiu wędkarzy.
   
Niestety zeszłoroczna przyducha na Nurcu sprawiła, że nie powtórzono sukcesu z 2009 roku kiedy to wyłowiono 150 ryb. W tym roku było ich znacznie mniej, a formuła rozgrywania zawodów “na żywej rybie” pozwoliła tym nielicznym okazom powrócić do wód Nurca.

Po zważeniu i wypuszczeniu ryb do wody, jury zawodów ogłosiło wyniki i pięciu najlepszych zawodników odebrało nagrody z rąk Burmistrza Ciechanowca i prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu.
   
Puchar Burmistrza Ciechanowca na rok 2010 zdobył Andrzej Wilkowski, który uzyskał 115 punktów. Drugie miejsce zajął Józef Niedziółko (90 pkt.), trzecie Zbigniew Bekier (75 pkt.), czwarte Dariusz Dąbrowski (75 pkt.), piąte Tomasz Niewiarowski (65 pkt.).

Podczas zawodów prezes Koła Wędkarskiego w imieniu Zarządu Okręgu Mazowieckiego PZW wręczył specjalne medale za działalność dla mazowieckiego wędkarstwa Mirosławowi Reczko Burmistrzowi Ciechanowca oraz Markowi Klejzerowiczowi Prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu.

          Więcej zdjęć...
                 
Zawody w wędkarstwie spławikowym 2010 

fot. A. Kieliszek MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl