buy medication online
 
Wymarzony wózek dla Kamila Drukuj
01.06.2010.

Dzięki prowadzonej od stycznia przez Stowarzyszenie "Dobra Wola" w Ciechanowcu akcji "Wózki za nakrętki", już dla drugiego niepełnosprawnego dziecka życie stanie się trochę łatwiejsze.

Po Kubie Hilarczuku, teraz Kamil Bachorek z Bujenki otrzymał wymarzony wózek elektryczny. Chory na rozszczep kręgosłupa i wodogłowie Kamil będzie mógł teraz samodzielnie, nie czekając na pomoc,  przemieszczać się po podwórku, które do najrówniejszych nie należy.

Używany wózek przekazany przez anonimową ofiarodawczynię z Białegostoku wyposażony jest w światła umożliwiające poruszanie się po drogach i antyodleżynowe siedzisko. Ponieważ wózek przez pewien czas był nieużywany, trzeba było w nim wymienić akumulatory. Kosz 1800 zł za nowe akumulatory zostanie pokryty przez Stowarzyszenie "Dobra Wola" z pieniędzy otrzymanych za zebrane już nakrętki.

Choć za naszym pośrednictwem Stowarzyszenie "Dobra Wola" z Ciechanowca dziękuje serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w zbieranie nakrętek, to akcji  nie przerywa, gdyż w kolejce czeka następne dziecko - Weronika Kujawska ze Skórca.

Pamiętajmy: jedna nakrętka to tak niewiele, a potrafi zmienić życie.

 
Wymarzony wózek dla Kamila

Wymarzony wózek dla Kamila

Wymarzony wózek dla Kamila

Wymarzony wózek dla Kamila 

fot. Stowarzyszenie "Dobra Wola"


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl