buy medication online
 
Wizytacja w Dekanacie Ciechanowieckim Drukuj
31.05.2010.

Od 27 do 29 maja biskup drohiczyński Antoni Pacyfik Dydycz wizytował kanonicznie parafię pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu.

Ksiądz biskup oprócz udzielenia sakramentu bierzmowania i Eucharystii dla chorych, modlił się za zmarłych na cmentarzu, odwiedził kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, kaplice w Przybyszynie i Wojtkowicach-Dadach, oraz spotkał się z wiernymi w ich miejscach pracy.

W spotkaniu w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu uczestniczyli radni Rady Miejskiej, burmistrz Ciechanowca, pracownicy Urzędu Miejskiego i Ośrodka Pomocy Społecznej, sołtysi, przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych i Policji. W czasie spotkania poruszano tematy związane z aktywnością społeczeństwa m.in. powstanie i działalność na terenie gminy Klubu AA "Ostoja", zakończoną sukcesem zbiórkę pieniędzy na zakup mieszkania dla czwórki osieroconych dzieci, coroczne świąteczne zbiórki produktów żywnościowych czy też obecną zbiórkę darów dla powodzian.
 
W program wizytacji włączone zostały także obchody rocznicy koronacji Matki Bożej Ciechanowieckiej - został pobłogosławiony witraż z wizerunkiem Matki Bożej z Dzieciątkiem trzymającym szczygła, który zamontowano we frontonowym oknie świątyni i powołano Rycerstwo Matki Bożej Ciechanowieckiej, które ma szerzyć jej kult.

          Więcej zdjęć...
                 
Wizytacja w Dekanacie Ciechanowieckim 

fot. Z. Poniatowski MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl