buy medication online
 
Przedszkolaki zwiedzały Białystok Drukuj
27.05.2010.

 Logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

 
W ramach realizacji projektu ,,Pomóżmy małym dzieciom w gminie Ciechanowiec – ośrodki wychowania przedszkolnego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dzieci z przedszkoli w Radziszewie Starym i Łempicach  21 maja pojechały na wycieczkę edukacyjną do Białegostoku.

Wyprawę rozpoczęliśmy od  obejrzenia spektaklu ,,Tymoteusz Rymcimci” w Teatrze Lalek. Dzieci bawiły się wspaniale. Takie przeżycia są każdemu dziecku potrzebne, wzbogacają świat uczuć, kształtują postawę do świata i siebie samego, pokazują wartości – to przecież w bajkach dobro zawsze zwycięża zło. Następnie udaliśmy się do Fikolandu, gdzie maluchy poprzez zabawę mogły rozwijać sprawność fizyczną i wyobraźnię przestrzenną. Kolorowe rury, trójwymiarowe przeszkody i labirynty sprawiły olbrzymią radość. Odwiedziliśmy również Zwierzyniec, gdzie dzieci obserwowały i poznawały zwierzęta. Nieodzownym elementem każdej wycieczki jest posiłek, tym razem udaliśmy się do Mac Donalds, w celu dokonania zakupów. W trakcie wspólnego posiłku dzieci uczyły się zasad kulinarnych i samodzielności.

W wyjeździe udział wzięła liczna grupa rodziców, ponieważ  nadrzędnym zadaniem przedszkoli jest ścisła współpraca z rodzicami opierająca się na ich aktywności, kreatywności oraz pełnieniu funkcji asystenta nauczyciela.

 
                                              

Koordynator projektu
Elżbieta  Komarowska

           
                         
 Przedszkolaki w Teatrze Lalek w Białymstoku 

Przedszkolaki w białostockim Frikoland

Przedszkolaki w białostockim Frikoland

Przedszkolaki w białostockim Frikoland

Przedszkolaki zwiedziły Zwierzyniec

fot. Ośrodek Wychowania Przedszkolnego w Radziszewie Starym i w Łempicach


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl