buy medication online
 
Spotkanie z Ewą Chotomską Drukuj
26.05.2010.

Ewa Chotomska, córka popularnej poetki Wandy Chotomskiej, jest powszechnie znana jako ciotka Klotka z telewizyjnego „Tik-Taka”. Jest także współzałożycielką zespołu "Fasolki", dla którego pisze teksty piosenek, i autorką książek dla dzieci.
 
Na spotkaniu w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu Ewa Chotomska wystąpiła w stroju z programu „Tik-Tak” i w spontaniczny i bezpośredni sposób rozmawiała z dziećmi. Mówiła o swojej pracy w telewizji, o technikach stosowanych podczas realizacji programów telewizyjnych, np. o blue box i opowiedziała jak powstawały piosenki i książki jej autorstwa - wiemy już, że Felek Pareras to Jej autentyczny pies! 

Ewa Chotomska przeprowadziła wiele konkursów, zadała wiele zagadek, odpowiedzi nagradzała cukierkami. Dzieci tańczyły, wykonywały ćwiczenia gimnastyczne i śpiewały piosenki jej autorstwa, np.: „Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda”, „Moja fantazja” czy „Mydło lubi zabawę”.

Organizatorem spotkania była Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu we współpracy z biblioteką Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika.


Spotkanie z Ewą Chotomską

Spotkanie z Ewą Chotomską

Spotkanie z Ewą Chotomską

Spotkanie z Ewą Chotomską 

fot. K. Łochnicka Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl