buy medication online
 
Trwa runda wiosenna sezonu piłkarskiego 2009/2010 Drukuj
12.05.2010.

Od ostatniej niedzieli kwietnia trwa runda wiosenna sezonu 2009/2010. Żałoba narodowa i konieczność renowacji murawy po ciężkiej zimie spowodowały konieczność przełożenia kilku spotkań, ale teraz rozgrywki toczą się pełną parą.

Grająca w grupie podlaskiej Klasy A drużyna seniorów COKiS nie najlepiej rozpoczęła tę rundę: przegrała z Rospudą Filipów (0:9), z Sudovią Szudziałowo (0:3) i Konarem Korą Koryciny (5:3). Pierwsza połowa wyjazdowego meczu w Korycinach była bardzo udana i do przerwy COKiS prowadził 2 bramkami, ale w drugiej połowie gospodarze zaczęli odrabiać straty  i zadanie wykonali z nawiązką. Bramki w meczu z Korycinami zdobyli dla COKiS-u Mariusz Gieros, Michał Kłopotowski, Rafał Murawski. Seniorzy po 22 rozegranych spotkaniach mają 19 punktów i zajmują 14 miejsce w tabeli.

W tym sezonie seniorzy rozegrają jeszcze osiem meczów, z czego aż 5 na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu: 12 maja z KS Śniadowo (kolejka 21 - przełożona z powodu żałoby narodowej);  15-16 maja z Biebrzą Goniądz (kolejka 25); 19 maja z Krokusem Dobrzyniówka  (kolejka 19 przełożona z powodu renowacji murawy); 29-30 maja z Podlasiakiem Knyszyn  (kolejka 27); 13 czerwca z Gieretem Giby (kolejka 29).

W rozgrywkach juniorów młodszych po zakończeniu rundy jesiennej wyłoniono grupę mistrzowską, a pozostałe zespoły podzielono na 4 grupy. Juniorzy COKiS-u razem z  zespołami: MOSiR Grajewo, Orzeł Kolno, Forty Piątnica, Orlęta Czyżew i KS Śniadowo, trafili do grupy 3, w której zajmują obecnie 2 miejsce. Przegrali wprawdzie 1:4 mecz z MOSiR-em Grajewo (bramkę dla COKiS-u strzelił Piotr Olszewski), ale wygrali 10:3 z KS Śniadowo (bramki: Emil Boratyński 4, Karol Zieleniewski 2, Arkadiusz Szabat 2, Piotr Olszewski 1, Damian Tomczuk 1) i 7:1 z Orlętami Czyżew (bramki: Arkadiusz Szabat 4, Piotr Olszewski 2, Maciej Radziszewski 1).

Tradycyjnie najlepiej z ciechanowieckich drużyn prezentują się trampkarze starsi, którzy nadal liderują w swojej grupie wygrywając wszystkie spotkania bez straty gola i bijąc rekordy strzelności. W meczu z Kolejarzem Czeremcha padło 14 bramek (Szymon Suchodolski 5, Tomasz Gawrysiak 5, Wojciech Popławski 2, Grzegorz Binaś 1, Kamil Świerżewski 1), a w meczu z Włókniarzem II Białystok - 10 (Tomasz Gawrysiak 4, Szymon Suchodolski 3, Grzegorz Binaś 2, Wojciech Popławski 1).
          
Trwa runda wiosenna

Trwa runda wiosenna

Trwa runda wiosenna

fot. COKiS


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl