buy medication online
 
Szczupaki powróciły do Nurca Drukuj
05.05.2010.

Na odcinku Nurca pomiędzy tzw. “krupą” a mostem w Ciechanowcu odbyły się rozpoczynające sezon połowu szczupaka Zawody w wędkarstwie spinningowym o Puchar Prezesa Koła. 12 wędkarzy postanowiło sprawdzić czy po ubiegłorocznej katastrofie ekologicznej odradza się pogłowie szczupaków w Nurcu.

Ponieważ zawody rozgrywane były "na żywej rybie" i po zmierzeniu ryby były wypuszczane z powrotem do wody, to szczupaki chętnie wzięły udział w zabawie, udowadniając, że powróciły już do Nurca. Dwa 35 cm szczupaki chciały pomóc w zdobyciu nagrody jedynej startującej w konkursie kobiecie, ale ze względu na wymiary nie zostały dopuszczone do zawodów.   Następne drapieżniki, które skusiły się na przynętę, pomogły zdobyć nagrody dwóm wędkarzom: Andrzej Danielak za złowienie 52 cm szczupaka zdobył 850 punktów i I miejsce, a Józef Niedziółko za 46 cm rybę - 550 punktów i II miejsce.

Członkowie konkursowego jury i prezes Koła wędkarskiego "Jazgarz" wręczyli zwycięzcom nagrody w miejscu rozpoczęcia i zakończenia zawodów - na "wyspie", gdzie wędkarze zatknęli na maszcie swoją flagę i zaprezentowali nowy, zakupiony w ubiegłym roku samochód Społecznej Straży Wędkarskiej.

                    
 Szczupaki powróciły do Nurca 

Szczupaki powróciły do Nurca

Szczupaki powróciły do Nurca

Szczupaki powróciły do Nurca

fot. O.R. Tomaszewska MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl