buy medication online
 
"Mama, Tata i Ja" - Festiwal Piosenki Przedszkolaków Drukuj
04.05.2010.
 "Mama, Tata i ja" - Festiwal piosenki Przedszkolaków

fot. Z. Poniatowski MPI

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu był organizatorem gminnych i powiatowych eliminacji do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków “Mama, Tata i Ja”, odbywajacego się od osiemnastu lat.

W eliminacjach gminnych wzięły udział dzieci z Przedszkola w Ciechanowcu i z klas "0" ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu. Festiwalowe jury przyznało I miejsce Sarze Majewskiej, II miejsce Amelii Czarneckiej i III miejsce Mateuszowi Tymińskiemu.
   
Wszyscy nagrodzeni reprezentowali naszą gminę w czasie eliminacji powiatowych, w których uczestniczyły też dzieci z Przedszkoli nr 1 i 2 w Wysokiem Mazowieckiem oraz Przedszkola w Czyżewie. Po wysłuchaniu wszystkich zgłoszonych uczestników jury oceniło ich umiejętności wokalne i przyznało nagrody. I miejsce zajęła Sara Majewska z Ciechanowca, II miejsce Dominika Wierzbowska z Czyżewa, a III miejsce ex equo - Igor Bruliński z Wysokiego Mazowieckiego i Mateusz Tymiński z Ciechanowca.

Nagrodzone dzieci będą reprezentowały nasz powiat na eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 7 maja 2010 roku w "Spodkach" Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku, przy ul. Św. Rocha 14.

          Więcej zdjęć...
                 
Niedz"Mama, Tata i ja" - Festiwal piosenki Przedszkolakówtitle= 

fot. Z. Poniatowski MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl