buy medication online
 
Tworzymy Lokalną Organizację Turystyczną Drukuj
15.02.2010.

Z inicjatywy Burmistrza Ciechanowca, w siedzibie Urzędu Miejskiego spotkała się grupa osób zainteresowanych powstaniem i wypromowaniem wspólnego produktu turystycznego, który mógłby zainteresować turystów walorami terenów położonych nad wodami Bugu i Nurca.

Było to pierwsze, robocze spotkanie, w którym uczestniczyli włodarze gmin Drohiczyn, Perlejewo,  Boguty-Pianki, Nur i Ciechanowiec, właściciele gospodarstw agroturystycznych, przedstawiciele restauratorów oraz pracownicy promocji i informacji turystycznej. W spotkaniu wziął udział właściciel biura turystycznego z Łomży, który przedstawił typy produktów na jakie jest największe zapotrzebowanie wśród turystów oraz zapoznał z działającym już produktem turystycznym jakim są „Opowieści z Narwi”.

W wyniku dyskusji postanowiono rozpocząć działania, których efektem ma być utworzenie Lokalnej Organizacji Turystycznej, która zajęła by się koordynacją projektów rozwojowych, pracami nad ofertą turystyczną i promocją utworzonego produktu turystycznego.

Tworzymy Lokalną Organizację Turystyczną
           
Tworzymy Lokalną Organizację Turystyczną

fot. Z. Poniatowski MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl