buy medication online
 
Stypendiami szlifujemy diamenty - IV Bal Charytatywny Drukuj
05.02.2010.

 Stypendiami szlifujemy diamenty - IV Bal Charytatywny

Tańczy młodzież z Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu fot. Z. Poniatowski MPI

Jesienią 2006 roku Stowarzyszenie „Tutor” zainicjowało powstanie koalicji, w skład której weszły organizacje i władze z terenu czterech gmin: Ciechanowiec, Klukowo, Nur i Perlejewo.

Stowarzyszenie co roku bierze udział w ogólnopolskim konkursie grantowym programu „Działaj Lokalnie”. Program prowadzony jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Stowarzyszenie Tutor pozyskało dodatkowe środki m.in. z funduszy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacji Wspomagania Wsi, Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w Łodzi i Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu. Wszystkie pozyskane pieniądze zostały przeznaczone na przyznanie 37 stypendiów pomostowych dla zdolnej młodzieży na kwotę 147 800 złotych, dofinansowało 22 projekty lokalnych organizacji i instytucji na kwotę 110 000 złotych oraz przeznaczyło 17 000 złotych dla osieroconych dzieci z Gminy Ciechanowiec.

W 2009 roku przyznano 8 stypendiów pomostowych oraz dofinansowano projekty ze: Szkoły Podstawowej w Perlejewie, Gimnazjum w Perlejewie, Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie, Szkoły Podstawowej w Nurze, Gimnazjum w Nurze, Gimnazjum w Ciechanowcu, Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Szkole Podstawowej w Ciechanowcu, Szkoły Podstawowej w Radziszewie Starym, Szkoły Podstawowej w Łempicach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Kozarzach, Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate oraz grupy młodzieży „Patrzący w Chmury” działającej we współpracy ze Stowarzyszeniem „Zameczek” w Ciechanowcu.
 
Już po raz czwarty Stowarzyszenie Tutor zorganizowało bal charytatywny, który jest jednym ze sposobów pozyskiwania funduszy na wspomnianą działalność. W trakcie balu odbyło się wręczenie wyróżnienia za bezinteresownie okazaną pomoc - statuetkę „Diament Roku 2009” otrzymała Prezes Stołu Polskiego pani Sławomira Zimoska.

Sponsorami tegorocznego balu byli: państwo Elżbieta i Zbigniew Szczęśni, firma „Stół Polski”, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, zespół muzyczny Krzysztofa Koca i Zbigniewa Oleńskiego, państwo Wiera i Roman Godlewscy, pani Dorota Wojtas-Kaczyńska, pan Jerzy Porzeziński, ks. Prałat Kazimierz Siekierko, ks. Proboszcz Andrzej Polakowski, państwo Monika i Artur Więzowscy, Gimnazjum w Ciechanowcu, pani Jowita Jóźwik, pani Bogumiła Kulisiak, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zuzeli, Zespół Szkół w Czartajewie, Wójt Gminy Nur, Wójt Gminy Perlejewo, Wójt Gminy Klukowo, Burmistrz Ciechanowca, Prezes Stowarzyszenia Tutor.

Serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom balu oraz sponsorom składa

                                                              

prezes Stowarzyszenia TUTOR
Agnieszka Uszyńska


          Więcej zdjęć...
 
Stypendiami szlifujemy diamenty - IV Bal Charytatywny

fot. Z. Poniatowski MPI


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl