buy medication online
 
Dzień Liderstwa w Ciechanowcu Drukuj
08.01.2010.
W ramach Dnia Liderstwa w całej Polsce zorganizowano szereg akcji mających na celu zachęcenie do działań liderskich oraz pokazania jak ważne jest liderstwo w życiu lokalnej społeczności.

Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, uczestnik pierwszej edycji Liderzy PAFW, włączył się w obchody Dnia Liderstwa i 7 stycznia, na sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, zorganizował spotkanie przedstawicieli wszystkich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Ciechanowiec. W dniu Liderstwa zachęcał strażaków do podejmowania działań społecznych oraz do udziału w kolejnej edycji Programu Liderzy PAFW. Burmistrz przedstawił także możliwości pozyskania środków na realizację pomysłów wpływających na rozwój lokalnych społeczności między innymi dzięki: grantom z Programu Działaj Lokalnie, dofinansowaniu w ramach konkursów organizowanych przez Lokalną Grupę Działania "Kraina Bobra", Funduszowi Sołeckiemu oraz konkursom ofert organizowanym w Urzędzie Miejskim.

Organizatorem akcji „Dzień Liderstwa” jest Stowarzyszenie Szkoła Liderów operator Programu Liderzy PAFW, którego celem jest: rozwijanie liderskich kompetencji uczestników, wzmacnianie pozycji zajmowanej w swoich środowiskach i poszerzaniem ich możliwości wpływania na zmiany. Program „Liderzy PAFW” skierowany jest do osób, które działają na rzecz swoich środowisk, dostrzegają w nich potrzeby zmian oraz angażują innych, by je przeprowadzić. Obecnie trwa nabór do kolejnej edycji Liderzy PAFW, do którego zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę internetową: www.liderzy.pl


Dzień Liderstwa w Ciechanowcu

fot. Z. Poniatowski MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl