buy medication online
 
Wojewódzkie Seminarium Szkoleniowe - Mistrzostwo w Karate Drukuj
23.12.2009.
 Wojewódzkie Seminarium Szkoleniowe - Mistrzostwo w Karate

fot. A. Kieliszek MPI  

W Centralnym Dojo (sala ćwiczących) w Ciechanowcu odbyło się „Wojewódzkie Seminarium Szkole- niowe – Mistrzostwo w Karate”, które było możliwe dzięki wsparciu finan- sowemu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.


Zajęcia skierowane były do najlepszych zawodników i zawodniczek z Zambrowa, Ciechanowca, Łomży, Wysokiego Mazowieckiego oraz Szumowa. Seminarzyści uczestniczyli w treningach tradycyjnego Kyokushin prowadzonych przez sensei Artura Więzowskiego, sensei Artur Duszak zapoznał ich z elementami K1 (ful contakt), a Grzegorz Kowalczyk z podstawami mieszanych sztuk walki (MMA).

Tematyka szkolenia i spotkania dotyczyła nie tylko aspektów fizycznych, ale także psychologiczno-duchowych oraz etycznych, czyli tego co jest niezbędne w dążeniu do mistrzostwa w sportach walki. Podczas seminarium dążono do pokazania młodym ludziom ideałów, które budują ich duchowość oraz uczono poszukiwania wzorców wśród mistrzów i autorytetów. Młodzi karatecy uczyli się, że medale nie są celem samym w sobie, ale są swego rodzaju potwierdzeniem ciężkiej pracy, i że nie mogą przysłaniać drogi w doskonaleniu się i stawaniu się lepszym człowiekiem.

Uczestnicy seminarium, jako dowód uznania za wysiłek w dążeniu do kształtowania charakteru, otrzymali nagrody rzeczowe.

źródło: Mazowiecko-Podlaski Klub Karate

          Więcej zdjęć...

Wojewódzkie Seminarium Szkoleniowe - Mistrzostwo w Karate

fot. A. Kieliszek MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl