buy medication online
 
Świąteczna Zbiórka Żywności Drukuj
10.12.2009.


Stowarzyszenie "Rodzina" i Wolontariat przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu 4 i 5 grudnia przyłączyły się do akcji świątecznej zbiórki żywności, organizowanej przez Banki Żywności. 97-osobowa grupa wolontariuszy zbierała żywność w 13 punktach handlowych na terenie naszego miasta, a dwie uczennice namawiały do podzielenia się zakupami w swoim rodzinnym Kuczynie.

Młodzi wolontariusze gorąco zachęcali klientów sklepów do pomocy potrzebującym.  Zaangażowanie uczniów, chęć niesienia pomocy, wielkie serce i godna pochwały hojność okazana przez mieszkańców, sprawiły, że będzie można wspomóc niektóre potrzebujące rodziny i sprawić, by nadchodzące święta nabrały dla nich właściwego klimatu i nastroju.

Po posegregowaniu zebranych produktów według asortymentu oraz wagi, zliczeniu i wprowadzeniu na listę przygotowaną przez Bank Żywności, okazało się, że w tym roku zebrano 905,454 kg żywności na kwotę 5471,83 zł. Z zebranych produktów przygotowano 70 paczek, które zostaną dowiezione potrzebującym na święta.

źródło: www.zsoiz-ciechanowiec.pl 

Świąteczna Zbiórka Żywności

fot. ZSOiZ

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl