buy medication online
 
Piotr Olszewski ma szansę na powołanie do reprezentacji '94 Drukuj
01.12.2009.
Piotr Olszewski ma szansę na powołanie do reprezentacji '94

 fot. Z. Poniatowski MPI

Trenerzy reprezentacji województwa podlaskiego rocznika 1994 sprawdzali umiejętności Piotra Olszewskiego, który jest wychowankiem ciechano- wieckich trenerów i od kilku lat gra w drużynie COKiS Ciechanowiec najpierw jako trampkarz, teraz jako junior.

Młodzieżowe reprezentacje województw uczestniczą w rozgrywkach makro- regionalnych o Puchary PZPN im.: Kazimierza Deyny – rocznik 1994, Jerzego Michałowicza – rocznik 1995, Wacława Kuchara – rocznik 1996 i Kazimierza Górskiego – rocznik 1997. Reprezentacje Podlasia w tym sezonie znalazły się w grupie z reprezentacjami Mazowsza, Łodzi oraz Warmii i Mazur. Dwa najlepsze zespoły z grupy awansują do turnieju finałowego, gdzie zmierzą się z najlepszymi zespołami z pozostałych grup.

Prowadzący reprezentację rocznika 1994 Bogusław Nos i Dariusz Bayer powołali na konsultację szkoleniową zawodnika juniorów młodszych COKiS - Piotra Olszewskiego. W czasie konsultacji jaka odbyła się 28 listopada w Białymstoku, zawodnik uczestniczył w treningu i zagrał w meczu sparingowym strzelając dwie bramki. Dobre wyniki uzyskane w czasie sprawdzianu zaowocują prawdopodobnie powołaniem do reprezentacji rocznika 1994.

Piotr Olszewski mieszka w Trzaskach, ale jest wychowankiem ciechanowieckich trenerów. Najpierw grał i trenował w drużynie trampkarzy COKiS pod kierunkiem Krzysztofa Panasa i Sławomira Pietrzykowskiego, potem Andrzeja Włodarczyka, a teraz przeszedł do drużyny juniorów młodszych prowadzonej przez Daniela Kujawskiego.

Piotr Olszewski ma szansę na powołanie do reprezentacji '94

Trening podczas konsultacji szkoleniowej w Białymstoku

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl