buy medication online
 
Próbna matura z matematyki Drukuj
04.11.2009.
  
Po ponad 25 latach matematyka wraca na maturę jako przedmiot obowiązkowy. Od miesięcy trwają przygotowania, by w maju matura z matematyki wypadła jak najlepiej. Centralna Komisja Egzaminacyjna zorganizowała próbną maturę, która była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ogólnopolska próba odbyła się wczoraj. Ma ona pomóc maturzystom i nauczycielom w ocenie przygotowań, wyciągnięciu wniosków z wyników i zaplanowaniu pracy nad ewentualnymi brakami. Jednocześnie sprawdzany był też system egzaminacyjny - czy jest wystarczająca liczba egzaminatorów i czy są dobrze zorganizowani.

Także uczniowie klas III Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu zmierzyli się z 34 zadaniami na poziomie podstawowym. Przyszli maturzyści mieli do wyboru pytania testowe jednokrotnego wyboru oraz rozwiązywanie równań i nierówności. Prace zostały przesłane do OKE w Łomży, gdzie ich sprawdzeniem zajmą się zewnętrzni egzaminatorzy. Wyniki egzaminu będą znane za kilka tygodni.    
         

Próbna matura z matematyki

fot. ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl