buy medication online
 
Edukacyjno sportowy obóz Karate Drukuj
09.09.2009.
  
 

 Edukacyjno sportowy obóz Karate

 

Nad morzem 40 karateków spędziło prawie dwa tygodnie na obozie w całości sfinansowanym z Programu Kapitał Ludzki - Europejski Fundusz Społeczny, który zorganizował Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z Sensei Arturem Więzowskim 4 Dan na czele.

W obozie uczestniczyli młodzi karatecy z powiatów zambrowskiego (Zambrów, Szumowo, Długobórz) i wysokomazowieckiego (Ciechanowiec, Wysokie Mazowieckie, Jabłoń Kościelna), którzy oprócz treningów karate i samoobrony mieli również wykłady, niezbędny element w edukacji i rozwoju oraz w dążeniu do mistrzostwa. Wykłady były nakierowane na kształtowanie młodych lokalnych liderów działających na rzecz sportu w swoim środowisku szczególnie na rzecz Karate jako dyscypliny uprawianej.

Klub jako Organizacja pożytku publicznego dokłada wszelkich starań aby pobyt młodych ludzi na jego zajęciach był atrakcyjny i bezpieczny oraz prowadził do rozwoju osobistego młodzieży i dzieci, a także uczył ich zdrowego trybu życia, radzenia sobie z życiowymi przeciwnościami.
Od września rozpoczynamy zajęcia w czterech powiatach Podlasia i jednym Mazowsza informacje o treningach można Uzyskać pod nr. telefonu 0604259053.

                                                        

 Artur Więzowski
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


 
Edukacyjno sportowy obóz Karate

Edukacyjno sportowy obóz Karate
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl