buy medication online
 
Górą lewobrzeżny Ciechanowiec... Drukuj
18.08.2009.

Na Festynie sportowo-rozrywkowym zorganizowanym przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu bawili się mieszkańcy naszej gminy i turyści wypoczywający właśnie w Ciechanowcu - nie tylko obserwowali zawody piłkarskie, ale także bardzo chętnie brali udział w różnych zmaganiach. Dzieci uczestniczyły w konkursach plastycznych i sprawnościowych, panowie sprawdzali celność w strzałach na bramkę a panie siły w przeciąganiu liny.

Nagrody w Turnieju Piłki Siatkowej Par Mieszanych o Puchar Dyrektora COKiS-u podzieliły między siebie trzy pary, które przystąpiły do rywalizacji: Grażyna Panas/Krystian Stefańczyk – I miejsce, Monika Borek/Michał Chojnowski – II miejsce, Monika Jurczyk/Piotr Aneszko -  III miejsce.

Wszystkie zmagania “strona na stronę” wygrali zawodnicy z lewej strony Nurca – także nową konkurencję w przeciąganiu liny, jaka została rozegrana w przerwie meczu seniorów.  Mecz zawodników do lat 30 zakończył się wynikiem 2:1. Bramki dla zwycięzców strzelili Emil Niemyjski i Tomasz Łyskawy, a dla przegranych Łukasz Ratyński. Gracze walczyli z takim zapałem i zaangażowaniem, że poważnej kontuzji uległ jeden z zawodników.

Wśród seniorów mecz był równie zacięty, ale bardziej wyrównany. W regulaminowym czasie zakończył się remisem 2:2, po bramkach strzelonych przez Mariusza Gontarczuka i Ireneusza Kowalczuka dla lewobrzeżnego Ciechanowca oraz przez Tomasza Dybowskiego i Bogdana Michalczuka dla prawobrzeżnego Ciechanowca. Wynik meczu po raz pierwszy w historii tych rozgrywek został ustalony dopiero po rzutach karnych, które zakończyły się wynikiem 7:6.


Dyrekcja i pracownicy Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu serdecznie dziękują wszystkim, którzy bezinteresownie pomagali w organizacji Festynu.


          Więcej zdjęć...        

Górą lewobrzeżny Ciechanowiec...

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl