buy medication online
 
"Czar starych pojazdów" Drukuj
24.06.2009.

Niecodzienną atrakcję mieli w sobotnie południe na ciechanowieckim rynku mieszkańcy i turyści odwiedzający nasze miasto. Załogi V Międzynarodowego Rajdu Pogoni, którego organizatorem było Białostockie Stowarzyszenie Miłośników Starej Motoryzacji i Techniki „Moto Retro” przejechały ulicami miasta zatrzymując się w centrum Ciechanowca. Można było podziwiać z bliska m.in.: „Citroena 11B”, „Fiata 1100”, „Triumpha”, „Austina”, BMW 326, „Zisa 110”oraz znakomicie prezentujący się motocykl „Sokół 600 RT”.
   
Nie sposób określić, które z pieczołowicie odrestaurowanych pojazdów znalazły największą widownię, gdyż każdy z zabytkowych samochodów i motocykli znalazł się w kręgu zainteresowania.
   
Przed południem pojazdy można było oglądać na terenie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.
   
Codzienność białostockiego Stowarzyszenia www.motoretro.org.pl to przede wszystkim pieczołowita restauracja posiadanych pojazdów, zloty oraz popularyzacja tematyki motoryzacyjnej, którego przykładem był V Międzynarodowy Rajd Pogoni. 

        Więcej zdjęć...
„Czar starych pojazdów”
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl