buy medication online
 
Ciechanowiec na trasie 66. Tour de Pologne Drukuj
19.06.2009.
Ciechanowiec na trasie 66. Tour de Pologne

W warszawskim Hotelu Marriott odbyła się prezentacja trasy 66. Tour de Pologne, na którą organizator imprezy Lang Team i dyrektor generalny Tour de Pologne Czesław Lang, zaprosili przedstawicieli samorządów miejscowości położonych na trasie przejazdu kolarzy. Na mapie tegorocznego wyścigu jest również Ciechanowiec, przez który peleton przejedzie 3 sierpnia (w poniedziałek) ok. godz. 15.00. To w naszym mieście będzie LOTNA PREMIA drugiego etapu wyścigu, podczas której trzej pierwsi zawodnicy otrzymają bonifikaty czasowe.
   
Warszawską oficjalną prezentację 66. Tour de Pologne z udziałem licznej grupy dziennikarzy, ekip telewizyjnych i fotoreporterów poprowadził znany redaktor sportowy Maciej Kurzajewski.
   
Wśród prezentowanych miast pokazano Ciechanowiec z jego historią i atrakcjami turystycznymi. Niewątpliwie jest to duża szansa promocji naszego miasta przy okazji tak prestiżowej imprezy jakim jest wyścig Tour de Pologne.
   
- Myślę, że wspólnie stworzymy wielkie widowisko sportowe i wypromujemy nasz kraj na świecie - powiedział Czesław Lang, organizator wyścigu.
   
Wyścig kolarski Tour de Pologne w Plebiscycie „Przeglądu Sportowego” i TVP czterokrotnie uznany został Sportową Imprezą Roku: 2008, a wcześniej 1995, 1996, 2004. Łączna oglądalność 65. Tour de Pologne w TVP1 wyniosła ponad 35 milionów osób.
   
W 66 edycji Tour de Pologne należącej do cyklu wyścigów Pro Tour 2009 wystartują wszystkie drużyny z licencją Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI), między innymi drużyny z Francji, Hiszpanii, Włoch i Stanów Zjednoczonych. "Dziką kartę" otrzymały trzy zespoły, w tym 8 osobowa reprezentacja Polski, której skład poznamy na początku lipca.
   
Trasa wyścigu kończy się 8 sierpnia w Krakowie. Łącznie kolarze przejadą 1253,6 kilometrów.
   
Bieżące informacje o 66. Tour de Pologne znajdują sie na www.tourdepologne.pl.
          

XXIX sesja Rady MiejskiejCiechanowiec na trasie 66. Tour de Pologne

Ciechanowiec na trasie 66. Tour de Pologne 

Ciechanowiec na trasie 66. Tour de Pologne
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl